تماشای پرش ببرها از میان حلقه آتش در باغ وحش ببرها

تماشای پرش ببرها از میان حلقه آتش در باغ وحش ببرها

باغ وحش ببرها یک جاذبه ی سرگرم کننده در نزدیکی پاتایا است، برای رسیدن به این باغ وحش حدود نیم ساعت در مسیر خواهید بود زیرا خارج از شهر واقع شده است. توجه داشته باشید که این باغ وحش مبلغی را به عنوان ورودی از شما طلب می کند. به باغ وحش ببرها که وارد می شوید این محیط را دارای چهار قسمت می بینید، یک قسمت مربوط به پرورش ببرها است و بخشی دیگر در راستای کشف استعداد آنها است، بخش سوم مربوط به کروکودیل ها بوده و بخش چهارم به توله ببرها و بچه های خوکها مربوط می شود که احتمالا بامزه ترین و جذاب ترین بخش برای شما خواهد بود.

تماشای ببرها به باغ وحش ببرها به دو صورت

هنگامی که برای تماشای ببرها به باغ وحش ببرها می روید آنها را به دو صورت تماشا می کنید، دسته ای که به تنهایی زندگی می کنند و دسته ای که با توله های خود زندگی می کنند. آنچه دانستنش این بازدید را برای شما جذاب تر می کند اینکه، ببرها معمولا به تنهایی زندگی می کنند اما ببرهای ماده با توله هایشان خواهند ماند. در این محیط شما شاهد بیش از 200 ببر خواهید بود که همگی به این ترتیب زندگی می کنند. جرات کنید و برای تماشایی دقیق تر به ببر بنگال نزدیک شوید.

آرایش قرینه را روی سطح پوست او نگاه کنید که به چه زیبایی به تن او نقش زده، چشم های براقش را نگاه کنید که انگار اندوهی مسری از نهایت نگاهش می آید و در چشم شما می ریزد. شمایل ببر بنگال به گونه ای است که انگار همین حالا از اندوهی عمیق گریسته و در عین حال انگار همین حالا با نگاهش دارد جان شما را تهدید می کند. ببر بنگال با معمولا قهوه ای روشن است و تا دو متر طول دارد، ابهت این حیوان زیبا هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد. عکاسی از این حیوان زیبا و رعب برانگیز را از دست ندهید.

تماشای پرش ببرها از میان حلقه آتش در باغ وحش ببرها
باغ‌وحش ببرها

در باغ‌وحش ببرها چه خواهید دید؟

در این محیط تمام آنچه برای سرگرم شدن لازم دارید مهیا شده است. هرچند علاوه بر ببرها محیط این باغ وحش نیز بسیار زیبا و تماشایی است اما در باغ وحش ببرها می توانید به تماشای سیرک بروید و در محیط جذاب آن کارهای خارق العاده ای که حیوانات انجامی می دهند را تماشا کنید. در سیرک باغ‌وحش ببرها شاهد پرش ببرهای بنگال از داخل حلقه ی آتش هستید و همچنین راه رفتن این حیوانات زیبا را بر روی بند تماشا می کنید.

اما آنچه علاوه بر ببر در باغ‌وحش ببرها خواهید دید، کروکودیل ها هستند. در این محیط تعداد زیادی کروکودیل برای تماشای توریست ها پرورش داده اند، می توانید این حیوانات ترسناک را از نزدیک ببینید و به آنها غذا بدهید. علاوه بر آن می توانید شاهد برخی گونه های کمیاب از حیوانات دیگر نیز باشید که عبارت می شوند از: شترهای تک کوهان، کانگوروها، شتر مرغ ها، پرندگان و سایر حیواناتی که شما را سرگرم می کنند. در کنار سرگرم شدن با این حیوانات جذاب می توانید از آنها عکاسی هم بکنید حتی می شود در کنار آنها بنشینید و با این حیوانات زیبا عکسی به یادگار بیاندازید. موقع صرف غذا نیز این محیط امکانات لازم را برای رفع نیازهای شما خواهد داشت.

چندین رستوران درجه یک که غذاهای بین المللی را مهیا می کنند در این باغ برای شما حاضرند. گردش در باغ وحش ببرها یکی از به یادماندنی ترین خاطرات شما در سفر به شهر زیبای پاتایا خواهد شد، توجه داشته باشید که این گردش برای کودکان و نوجوانان و همچنین علاقه مندان به عکاسی و ماجراجویی بسیار سرگرم کننده تر و مهیج تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code