بازدید از بازارهای متنوع آنتالیا

بازدید از بازارهای متنوع آنتالیا

بازارهای آنتالیا یکی از مقاصد جذاب برای گردشگران اهل خرید هستند. اگر از دسته ی علاقه مندان به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید هستید بازارهای آنتالیا بهشت شما در این سفر خواهند بود. به دلیل استقبال بالایی که از مراکز خرید در ترکیه می شود هر ساله بازارهای زیادی به این سرزمین اضافه می شود که از نظر تنوع جنس و برندهای روز دنیا سرآمد هستند.

در این مطلب به معرفی چند مرکز خرید اعلاء از میان خیل عظیم مراکز خرید این شهر، می پردازیم. در این جستجو برای پیدا کردن یکی از بهترین بازارهای آنتالیا به طرف منطقه لارا می روید، در این منطقه در تقاطعی که این محل را به چهار قسمت تقسیم می کند به بازار شِمال می رسید. در این بازار مفصل در گردشی حسابی، می توانید با نمایندگی های انواع برندهای محبوب روبه رو شوید.

در این مرکز خرید مارکهای مختلف ترک و اروپائی همچون:

Polo, Calvin Klein, Lacoste, Swatch, Saat & Saat, Nine West, Steve & Madden, Boyner, United Colors Benetton, Ipekyol, LC Waikiki

و دهها مارک دیگر دارای شعبه هستند. مرکز خرید دیگری که در این میان می تواند نیاز خرید شما به سوغاتی و وسایل لازم و مورد نیاز را برطرف کند، مرکز خرید لارا است. مرکز خرید لارا را در منطقه ی لارا پیدا می کنید که یک منطقه ی گردشگری اعلاء نیز هست. در این مرکز خرید چند طبقه، نمای شیک و طراحی عالی این سازه شما را ترغیب به عکاسی نیز می کند.

سپس به فروشگاه های زنجیره ای کاپا می رسید که در دسته ی مجموعه فروشگاه هایی هستند که بیشتر در غرب کشور ترکیه حاضرند. این فروشگاه های زنجیره ای به تعداد 20 فروشگاه گسترش یافته اند و زیر مجموه گروه انگلیسی تسکو (Tesco group ) هستند.

گردش در این فروشگاه ها نیز بسیار عالی و سرگرم کننده خواهد بود و هر آنچه از اجناس مرغوب که در جستجوی آن هستید را در اینجا پیدا می کنید. در شرق آنتالیا نیز یک فروشگاه اروپایی عالی را پیدا می کنید که نه تنها برای خرید سوغاتی و وسایل مورد نیاز شما انتخاب خوبی است بلکه برای خرید های روزانه ی شما در آنتالیا نیز فروشگاهی مناسب است.

بازدید از بازارهای متنوع آنتالیا
بازارهای آنتالیا

بازارهای آنتالیا علاوه بر خرید کدام نیازهای شما را برطرف می کنند؟

بازارهای آنتالیا علاوه بر تنوع بالای اجناس مرغوب، دارای محیطی عالی برای یک استراحت و تازه کردن نفس و شروع مجدد خرید هستند. هنگامی که در بازارهای آنتالیا مشغول گردش و خرید هستید انواع عطرهای خوش به مشام شما می رسد. گاهی عطر خوش قهوه و دمنوش های خوشبو فضا را پر می کند و گاهی عطر خوش غذاهای خوش طعم ترکی در محیط می پیچد.

هنگامی که در حالی گشت و گذار در بازارهای آنتالیا چنین عطری را استشمام می کنید ناخودآگاه تمایل به استراحت و میل کردن نوشیدنی و خوارکی شما را به سمت رستوران ها و کافه های موجود در این مراکز خرید می کشاند. همچنین امکان بهره مند شدن از مرکز تفریحی مخصوص کودکان نیز در این محیط ها فراهم است. می توانید حین گردش در میان فروشگاه های مختلف بازارهای آنتالیا فرزند خود را به یک مرکز تفریحی بسپارید و از گردشی آرام در میان جمعیت و شلوغی های یک بازار مفصل لذت ببرید.

شاید تصورش را هم نکرده باشید اما حتی سینما و تئاتر نیز در این مراکز خرید وجود دارد تا لذت شما را چندین برابر بکند. اگر موقع خرید فردی که همراه شما است تمایلی به گشت و گذار در میان بوتیک های متفاوت نداشته باشد می توانید او را به این سرگرمی ها بسپارید و خرید خود را با خیالی راحت انجام بدهید. گشت و گذار در هریک از این بازارها می تواند تا پنج ساعت از شما زمان بگیرد، برای خرید از این فروشگاه ها به فصل های حراج توجه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code