بازدید آکواریوم اصفهان در ناژوان

بازدید آکواریوم

آکواریوم اصفهان یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری شهر اصفهان است. به قصد بازدید از این آکواریوم به طرف پارک ناژوان به راه بیافتید. به مختصات گفته شده که می رسید برای وارد شدن به محیط این جاذبه ی پرطرفدار نیاز به تهیه ی بلیط خواهید داشت. توجه داشته باشید که هزینه ی بلیط آکواریوم اصفهان تاحدودی بالا است اما آنچه بعنوان تجربه از این بازدید به دست می آورید ارزش پرداخت این هزینه را دارد. البته لازم است بدانید که بازدید از آکواریوم در تمام روزهای هفته برای شما ممکن است و از ساعت 9 صبح تا 19 عصر ادامه دارد.

پس از تهیه ی بلیط وارد فضای آکواریوم می شوید، تونلی شیشه ای شما را احاطه می کند که مانند کوچه ای است که از میان اقیانوس می گذرد. در این مسیر که بلندای آن به 400 متر می رسد، انواع آبزیان از بالای سر شما شنا کنان عبور می کنند. اگر تا انتهای تونل این آکواریوم را طی کنی می توانی بیش از 300 گونه از ماهی های پنج قاره را ملاقات کنید . بازدید آکواریوم اصفهان یک ماجراجویی حسابی برای کودکان و نوجوانان نیز بحساب می آید. خبر خوب اینکه در آکواریوم می توانید به ماهی ها غذا بدهید و این یک تجربه ی عالی برای تمام افراد خواهد بود، همچنین خاطره ای همیشگی و بسیار جذاب برای کودکان شما می شود که تا مدت ها با شوق از آن یاد می کنند.

بازدید آکواریوم
آکواریوم اصفهان

در آکواریوم چه خواهید دید؟

در ادامه ی این گردش، همچنان که غرق در تماشای عمق آبی رنگ و بی انتهای این آکواریوم ساخته شده به دست بشر هستید یکباره دسته ای از ماهی های رنگارنگ از کنار شما عبور می کنند که چشمتان را تا انتهای افق دید به خود خیره نگه می دارند. همچنان که مشغول تماشای دسته ای که رفت هستید، دسته ای دیگر از بالای سر شما عبور می کند و رنگ و شکل و شنای هماهنگ آنها شبیه به یک گروه رقص حرفه ای است که تحسین شما را برمی انگیزد!

در این آکواریوم بعضی ماهی ها را ریز و رنگارنگ و سریع می بینید و بعضی دیگر را غولپیکر و با شمایلی عجیب و کُند، در همین حین یک ماهی با شمایلی عجیب، با چشم هایی در طرفین سر و باله هایی کوچک که به جثه ی بزرگش نمی آیند، از کنار شما خرامان و شنا کنان عبور می کند. دیدن این ماهی عجیب شما را به این فکر فرو می برد که آیا متوجه تغییر محیط زندگی اش از اقیانوس به آکواریوم شده است؟

اما در این تماشا از همه جالب تر ملاقات کوسه های غول پیکر و عصبانی است! موجودی که تصورش را هم نمی کردید یک روز تا این حد به شما نزدیک باشد و تا این حد برایتان سرگرم کننده شود. در آکواریوم فرصت بازدید از شش نوع کوسه برای شما فراهم می شود، عکاسی با این کوسه ها را زمانی که به سمت شما می آیند از دست ندهید. در اخر پس از یک تماشای مفصل هنگامی که از آکواریوم خارج می شوید این فرصت برای شما فراهم می شود که از جاذبه هایی که در نزدیکی این محیط نشسته اند بازدید کنید.

پارک زیبای ناژوان

پارک زیبای ناژوان با فضای سبز وسیعی که دارد می تواند برای ساعاتی شما را مهمان محیط آرام خود بکند و جاذبه ی دیگری که در همین نزدیکی است مانند باغ خزندگان، که فرصت تماشای انواع خزندگان را به شما می دهد، هر دو فرصتی عالی برای ادامه ی یک روز گردش در اصفهان خواهند بود. با توجه به فرصت باقی مانده تا پایان روز می توانید یکی یا هر دوی این جاذبه ها را برای بازدید انتخاب کنید و از گردشی حسابی و متنوع لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code