بازدید از سرسره ها خنک پارک آبی آکوالند

بازدید از سرسره ها خنک پارک آبی آکوالند

پارک آبی آکوالند بهشتی خنک در گرمای روزهای تابستانی آنتالیا خواهد بود. در سفر به این شهر ساحلی اولین تفریحی که ذهن شما را مشغول می کند شنا در پارک های آبی و حرفه ای آنتالیا است. به این منظور سه پارک آبی در این شهر فراهم کرده اند که عبارت می شوند از پارک آبی هتل رکسیوس پریمیوم، پارک آبی هتل باروت لارا و پارک آبی آکوالند که هر سه در ساحل کنیاآلتی نشسته اند. در این میان بازدید از سرسره ها خنک پارک آبی آکوالند لطف دیگری دارد زیرا دسترسی به آن ساده تر بوده و برخی برنامه های مهیج در محیط آن برپا می شوند که بسیار سرگرم کننده و مفرح هستند.

توجه داشته باشید که لازم است تمام وسایل شخصی که برای شنا لازم دارید را به همراه داشته باشید زیرا خرید این وسایل از محیط این پارک بسیار هزینه بالایی دارد. به این ترتیب با وارد شدن به این مجموعه اقدام به تهیه بلیط می کنید و یک کارت الکترونیکی به شما داده می شود که به اندازه تمایل شما برای استفاده از تجهیزات و سرگرمی های این محیط شارژ می شود. سپس به محیط پارک وارد می شوید و جمعیتی سرحال و پر شوق و شور را می بینید که برای سُر خوردن از سرسره های رنگارنگ آبی از یکدیگر پیشی می گیرند.

سرسره های بلند و پر پیچ و خم آبی

در میان این جمعیت بُر می خورید و به طرف سرسره های بلند و پر پیچ و خم آبی می روید و با قرار گرفتن در شیبی نسبتا تند تا رسیدن به انتهای سرسره عطش تابستان را به خنکای آبی جاری روی این سرسره می سپارید. توجه داشته باشید که قیمت بلیط پارک آبی آکوالند برای تمام روز برابر با 47 لیر، برای نصف روز که تا ساعت 2 عصر باشد 33 لیر و برای کودکان 7 تا 12 سال برابر با 28 لیر خواهد بود. همچنین ساعت کار این پارک از 9 صبح تا 5 عصر است.

بازدید از سرسره ها خنک پارک آبی آکوالند
پارک آبی آکوالند

آنچه در پارک آبی آکوالند انتظار شما را می کشد

در پارک آبی آکوالند ، این سرزمین شاد، شما می توانید سرگرم انواع برنامه های مفرح باشید. تنوع سرسره های کوتاه و بلند و مارپیچ چنان زیاد است که تصورش را هم نمی کنید. لازم است بدانید که برای سر خوردن از روی این سرسره های رنگارنگ باید به اندازه ی ارتفاع آنها، پله طی کنید، بنابر این سرسره های بلند برای کودکان و افرادی که مشکل زانو دارند مناسب نیست. اگر تمایلی به سر خوردن از روی سرسره ها ندارید و به اجبار و همراهی دیگران به این محیط آمده اید بازهم برای شما سرگرمی فراهم است،

موسیقی و مسابقه های هیجان انگیز

می توانید با موسیقی و مسابقه های هیجان انگیز سرگرم می شوید و یا انواع سرسره های آبی خنک را تجربه کنید. امکان بازدید از دلفین ها نیز برای شما فراهم است و اگر تمایل به این بازدید داشته باشید لازم است در ساعتی معین در محوطه ای جداگانه این تماشا را تجربه کنید. توجه داشته باشید که سرگرمی های پارک آبی آکوالند منحصر به سرسره های آبی نیست و علاوه بر این می تواند بسیاری تجربه های هیجان انگیز دیگر را برای شما به ارمغان بیاورد. در ادامه ی معرفی سرگرمی های این پارک لازم است به رفتینگ در استخری به طول 300 متر اشاره کرد که سرگرمی بینظیر است،

در این استخر تجربه ی قایق سواری در رودخانه ای خروشان را بدست می آورید. حتی می توانید از ارتفاع بلند 70 متری به درون استخری عمیق شیرجه بزنید و از ترس دلتان بریزد و با یک چشم بهم زدن در خنکای آب استخر باشید. در این سرزمین رنگارنگ و شاد عکاسی را فراموش نکنید. عکس هایی که روی این سرسره های رنگی می گیرید زیباترین قاب های شما در این سفر می شوند. بنابر این بازدید از پارک آبی آکوالند را می توانید با یک عکاسی مفصل به پایان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code