بهترین گالری های هنری تهران و زیبایی بی نظیر آنها

بهترین گالری های هنری تهران

بهترین گالری های هنری تهران :

بسیاری از افرادی که اهل هنر و زیبایی هستند به دنبال بهترین گالری های هنری تهران می باشند. بر این اساس اگر شما فردی هستید که علاقه بسیاری به نقاشی و هنرهای تجسمی دارید بهتر است به برخی از بهترین گالری های هنری تهران سر بزنید. افراد بسیاری با این گالری ها آشنایی ندارند و به همین دلیل در ادامه برخی از بهترین گالری های هنری تهران را معرفی می کنیم تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.

معرفی برخی از بهترین گالری های هنری تهران :

گشت و گذار در برخی از بهترین گالری های هنری تهران نصف روز از وقت شما را می گیرد. بر این اساس باید نیمی از روز خود را به تماشای این گالری ها اختصاص دهید. برای اینکه با بهترین گالری های تهران آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم.

1. گالری هنری آران :

این گالری در کریم خان زند، خیابان خردمند قرار دارد و از جمله بهترین گالری های تهران به شمار می رود. بیشترین تلاشی که این گالری دارد این است که هنر معاصر را ارتقا می دهد، همچنین بیشتر آثار این گالری در مورد هنرهای جنوب شرق آسیا، جنوب غرب و شمال آفریقا می باشد. این آثار بسیار زیبا می باشند و فرهنگ این مناطق را به خوبی نشان می دهند.

بهترین گالری های هنری تهران

2. گالری هنری هما :

یکی دیگر از بهترین گالری در سال 1384 تاسیس شده است گالری هنری هما می باشد. بسیاری از افراد ایرانی و خارجی آثار خود را در این گالری به نمایش می گذارند و افراد بسیاری علاقمند به این آثار هستند. این گالری در خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی قرار دارد.

بهترین گالری های هنری تهران

3. نگارستان آن :

این گالری فضای بسیار خاصی دارد و دارای سقف بلندی می باشد. بسیاری از نمایشگاه های عکاسی، مجسمه سازی، نقاشی و … در این گالری برگزار می شود. آدرس این نمایشگاه در خیابان ونک، خیابان سئول می باشد و بازدید از آن از روزهای شنبه تا جمعه است.

بهترین گالری های هنری تهران

4. نگارخانه الهه :

مدیر این گالری نقاش می باشد و این گالری را در سال 78 تاسیس کرده است. هدف اصلی او از تاسیس این نمایشگاه این بوده که، هنرمندان حرفه ای را تشویق به کار کند. این گالری در خیابان آفریقا، انتهای خیابان گلفام قرار گرفته و بازدید از آن از شنبه تا پنج شنبه می باشد.

بهترین گالری های هنری تهران

5. گالری اعتماد :

یکی از بهترین گالری ها محسوب می شود که 4 شعبه دارد. در این گاری نمایشگاه های هنری بسیاری برگزار می شود ولی بیشترین تمرکز آن بر روی آثار نقاشی می باشد. بازدید از این گالری در تمام روزهای هفته به جز دوشنبه ها برای عموم آزاد می باشد و آدرس آن در خیابان نیاوران، میدان یاسر، خیابان صادق قمی است.

6. گالری سیحون :

یکی از قدیمی ترین گالری های شهر تهران که در سال 1345 تاسیس شده است این گالری می باشد. در این گالری نمایشگاه ها بسیاری برگزار شده و آدرس آن در خیابان وزرا کوچه چهارم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code