پارک های ملی تایلند که در تور تایلند باید از آنها دیدن نمایید

پارک های ملی تایلند

تور تایلند یکی از تورهای متفاوتی است که طبیعت و دریا به هم آمیخته‌اند تا یک  تجربه‌ی عالی را برای گردشگران فراهم نمایند. اگر شما قصد سفر به این کشور را دارید پیشنهاد می‌کنیم جهت دیدن طبیعت منحصر بفرد آن از پارک های ملی تایلند بازدید نمایید. در این مقاله به معرفی پارک های ملی تایلند خواهیم پرداخت.

معرفی پارک های ملی تایلند:

نام این پارک ها به شرح زیر هستند:

پارک ملی بوری، پارک ملی کائنگ کراچان ، پارک ملی خائو یای ، پارک ملی اراوان، پارک ملی خائو سام، روی یوت ،  موکو سورین ، مو کو آنگ تونگ ، آئو فانگ نگا ، موکو سیمیلان ، خائو سوک، خائو یای ،  هستند که در این مقاله تعدادی از این پارک ها را معرفی می‌کنیم:

1- پارک اراوان:

پارک اراوان در تایلند

این پارک ملی یکی از پارک‌های زیبای این کشور است که در بخش غربی تایلند قرار گرفته است. یکی از دلایلی که موجب شده این پارک به یکی از جاذبه‌های زیبا تبدیل شود آبشار فالز است که چندین طبقه دارد. شما می‌توانید در این پارک لحظات بسیار خوشی را سپری نمایید.

2- موکو سورین:

موکو سورین

یکی از پارک‌های زیبا و متفاوت این کشور پارک موکو سورین است. از جاذبه‌های این پارک می‌توان به انواع اقسام جانوران و پرندگان اشاره کرد. در بخش‌های مختلف این پارک خانه‌هایی برای اجاره وجود دارند علاوه بر این امکان چادر زدن نیز فراهم است.

3- خائویای:

خائو یای

در این پارک طبیعت سرسبز و آبشار و گونه‌های جانوری و کوهستان‌ها با هم ترکیب شده اند و منطقه‌ی زیبایی برای گردشگری فراهم شده است. مهم‌ترین جاذبه‌های این پارک جنگل‌ها و کو‌ه‌ها و برخی از جانوران کم یاب هستند.

4- موکو سیمیلان:

پارک موکو سیمیلان - پارک های ملی تایلند

یکی از پارک‌های ساحلی در تایلند است که امکان غواصی نیز در آن فراهم است. یکی از جزیره‌های این پارک جزیره‌ی کو سیمیلان است که  هتل ها و رستوران‌های زیادی در آن وجود دارد. علاوه بر این جزایر دیگری هم در این پارک وجود دارد و شما می‌توانید تا چند روز در این جزایر به گردش و اقامت بپردازید.

سخن پایانی:
به گردشگران عزیز پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که به تایلند زیبا سفر می‌کنید حتما از پارک‌ های ملی آن بازدید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code