شهر بازی های شیراز بسیار جذاب می باشد

شهر بازی های شیراز بسیار جذاب می باشد

شهر بازی های شیراز :

همه ما به خوبی می دانیم شیراز یکی از کلانشهرهای بزرگ کشور ایران می باشد، به همین دلیل شهربازی های شیراز هم بسیار متنوع و بزرگ می باشد. هر یک از شهربازی های شیراز دارای تفریحات و هیجان های متنوعی می باشند. بسیاری از افرادی که به شهر بازی علاقه دارند و یا مایل هستند کودکان خود را به شهربازی ببرند، می توانند زمانی که به شیراز سفر کردند از این شهر بازی ها دیدن کنند. برای اینکه با شهربازی های شیراز آشنایی بیشتری داشته باشید برخی از آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

معرفی برخی از شهربازی‌ های شیراز :

شهر بازی یکی از مکان هایی می باشد که بسیاری از والدین کودکان خود را برای تفریح و سپری کردن اوقاتی خوش به آنجا می برند. بسیاری از افرادی که به شیراز سفر کنند، می توانند چند ساعت خود را در روز صرف تفریح در شهربازی های شیراز کنند. در ادامه برخی از مهمترین آنها را معرفی می کنیم.

شهر بازی های شیراز

1. لونا پارک :

لونا پارک یکی از محبوب ترین شهربازی هایی می باشد که در شهر شیراز، بزرگراه جمهوری اسلامی، بلوار ربانی قرار دارد. این شهر بازی در منطقه ای بسیار خوش آب و هوا ساخته شده است و فضایی جذاب و زیبا دارد. قدمت این شهر بازی بیشتر از سه دهه می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد با این شهربازی آشنایی دارند. اسباب بازی هایی که در این شهر بازی وجود دارد بیشتر از 50 نوع می باشد و همچنین سرویس بهداشتی، نمازخانه، غرفه های شانس و … از جمله دیگر امکانات این شهربازی به شمار می رود.

شهر بازی های شیراز

2.شهربازی ایران لند شیراز

یکی از بهترین و محبوب ترین و پرطرفدار ترین شهربازی های شیراز شهربازی ایران لند می باشد، که این شهر بازی به عنوان یکی از بزرگترین شهربازی های سرپوشیده در کل ایران نیز به حساب می آید.

این شهربازی در طبقه سوم مجتمع تجاری خلیج فارس در شهر زیبای شیراز قرار گرفته است. از جمله امکانات و وسایل تفریحی و سرگرمی که در شهربازی ایران لند به عنوان یکی از بهترین شهر بازی های شیراز قرار دارد، می توان به ترن هوایی، سینما ۴ بعدی، سینما ۸ بعدی، ویدیو گیم های معروف دنیا، اتاق گریم، پلی گراند، فایر فایتر، میامی، گایرو لوپ، پلی گراند و غیره اشاره نمود. با توجه به امکانات تفریحی، سرگرمی متنوعی که در شهربازی ایران لند شیراز وجود دارد، تمامی اقشار جامعه از جمله کودکان و بزرگسالان می توانند در این شهر بازی ساعات بسیار خوشی را برای خود رقم بزنند.

3. شهربازی گاندو :

یکی از شهربازی های شیراز که به صورت سرپوشیده است و در سال 1391 ساخته شده، شهربازی گاندو می باشد. این شهربازی در طبقه آخر مجتمع تجاری زیتون فارس بنا گشته و وسعت آن بسیار زیاد است. وسایل بازی که در این شهربازی وجود دارد بسیار پیشرفته می باشد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که اهل تکنولوژی و وسایل پیشرفته بازی هستند به این شهربازی می روند. همچنین امکانات دیگری مانند اتاق کودک، سالن گریم، سالن جشن و … در این شهربازی وجود دارد. آدرس این شهربازی در خیابان انقلاب، چهارراه پارامونت، مرکز خرید زیتون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code