لیست بهترین رستوران های شهر شیراز

بهترین رستوران های شهر شیراز

بهترین رستوران های شهر شیراز موضوع مورد بحث ما در این مقاله برای گردشگران و توریستها می باشد که به شهر زیبا و تاریخی شیراز سفر کرده و می‌خواهند اوقات خوشی را به همراه عزیزان شان در این شهر سپری نمایند.

در حالت کلی یکی از مهمترین بخش های هر سفر گردشگری رفتن به رستوران های محبوب و با کیفیت در شهر مورد نظر می باشد خصوصا اینکه این شهر مورد نظر ما یک شهر شلوغ و پر گردشگر مانند شیراز باشد که در آن انتخاب های بسیار زیادی برای رفتن به رستوران وجود خواهد داشت. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین رستوران های شهر شیراز پرداخته و شما را با آنها آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید:

رستوران صوفی یکی از بهترین رستوران های شهر شیراز

رستوران صوفی

رستوران صوفی به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر شیراز چیزی در حدود ۲۰ سال قدمت داشته و با توجه به این که در نزدیک باغ عفیف آباد و باغ های ستارخان و همچنین هتل های محبوب شیراز قرار گرفته است همه روزه مشتری های گردشگری زیادی به این رستوران جهت خوردن غذا مراجعه می نمایند. در رستوران‌ صوفی معماری سنتی مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از قسمت بسیار جذاب موجود در این رستوران اجرای موسیقی زنده می باشد بیشتر غذاهای ارائه شده در این رستوران حالت سنتی و ایرانی داشته و در کنار منوی ایرانی غذاهای فست فودی هم وجود دارد. افراد مختلفی که این رستوران مراجعه می کنند می توانند از خوردن غذاهای لذیذ شیرازی مانند شکرپلو، آش سبزی، نان یوخه و نان شیری لذت زیادی ببرند.

رستوران هفت خان

رستوران هفت خوان یکی از معروف ترین و معتبرترین رستوران های موجود در شهر شیراز به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر شیراز شناخته می شود خیلی ها معتقد هستند که زمانی که به شهر شیراز سفر می کنیم حتماً باید به این رستوران رفته و از غذاهای خوشمزه آن نهایت استفاده را ببریم. رستوران هفت خوان در نزدیک دروازه قرآن و هتل بزرگ شیراز قرار گرفته است و به عنوان یک رستوران مجلل و بزرگ به حساب می آید.

این رستوران حالت طبقاتی داشته و دارای ۵ رستوران مختلف و همچنین دو کافی شاپ میباشد که در هر طبقه از رستوران هفت خوان به عنوان یکی از بهترین رستوران های این شهر  رستوران بخش خصوصی تعبیه شده است. در حالت کلی رستوران هفت خان تمام سلایق و علایق را تحت پوشش قرار می دهد و افراد مختلف که گیاهخوار باشند و یا علاقه به خوردن غذاهای دریایی و فست فودی و یا هر نوع غذای دیگری داشته باشند می توانند به این رستوران رفته و غذای لذیذ این رستوران نهایت استفاده را ببرند.

رستوران هفت خوان

رستوران برنتین

نما و طراحی مجلل رستوران برنتین در شهر شیراز به عنوان یکی از بهترین رستوران این شهر بوده و همچنین در آن یک تراس بسیار زیبا پر از گلهای بسیار جذاب در نظر گرفته شده است که نظر هر فرد را به خود جلب می نماید این رستوران در بلوار ستارخان روبروی ۲۰ متری نمازی درست در نبش کوچه دوازدهم قرار گرفته و غذا های خوشمزه ایرانی از جمله آلبالو پلو، ته چین و غیره را به مشتریان خود ارائه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code