گزیده‌ای از جاهای تفریحی اصفهان

گزیده‌ای از جاهای تفریحی اصفهان

بسیاری از مردم از تفریح را در کافه رفتن خلاصه می‌کنند، بی‌شک اگر عبارت جاهای تفریحی اصفهان را در گوگل جست‌وجو کرده‌اید، منظورتان از تفریح چیزی بیشتر از کافه گردی است. کارتینگ، بولینگ و پینت بال، سه مورد از تفریحاتی هستند که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای نه چندان زیاد، از پرداختن به آن‌ها لذت ببرید.

به جز تهران، اصفهان از محدود شهرهایی است که مسئولان آن همواره سعی داشته‌اند تا نیاز مردم به تفریح را برآورده کنند و به همین دلیل جاهای تفریحی اصفهان، علاوه بر مدرن بودن، نسبتا پرتعداد نیز هستند. از جمله این جاهای تفریحی پرتعداد، می‌توان به سه پیست کارتینگ مختلف اشاره کرد که در ادامه اطلاعات مرتبط با آن‌ها را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

سه پیست کارتینگ مجهز در صدر فهرست جاهای تفریحی اصفهان

پیست کارتینگ پارسا، کارتینگ شهر رویا و کارتینگ مجموعه باغ جوان، از جمله پرطرفدارترین جاهای تفریحی اصفهان هستند. از بین این سه پیست، پیست پارسا بزرگ‌ترین پیست سواری است، با این حال باید پیش از انتخاب مقصد خود، فاکتورهای دیگری مانند محیط و مسیر را مد نظر قرار دهید. برای مثال محیط پیست باغ جوان، سرسبزتر از محیط دو پیست دیگر است. توجه داشته باشید که اگر گردشگر هستید، احتمالا تنها یک بار شانس تجربه کارتینگ در اصفهان را پیدا خواهید کرد پس هوشمندانه انتخاب کنید.

پیست کارتینگ مجهز اصفهان

کارتینگ شهر رویا مدرن‌ترین پیست کارتینگ اصفهان است و نسبت به دو پیست دیگر، تا ساعات دیرتری از شب آماده سرویس‌دهی می‌باشد. دور تا دور هر سه این پیست‌ها کافه نیز وجود دارد، حواستان باشد که یک وقت آنقدر سرگرم جاهای تفریحی اصفهان نشوید که لذت کافه گردی را از دست بدهید. اگر تایم صبحتان را به بازدید از جاهای تفریحی اصفهان اختصاص داده‎اید و می‌خواهید در شب از اماکن تاریخی بازدید کنید، کارتینگ پارسا تنها پیست اصفهان است که در سانس صبح نیز آماده سرویس دهی می‌باشد. ضمنا برای بازی کارتینگ نیازی به گواهینامه ندارید.

هشت زمین پینت بال مجهز و متفاوت

در لیست جاهای تفریحی اصفهان، نام هشت زمین پینت بال نیز به چشم می‌خورد. پینت بال ورزشی مهیج است که برای انجام آن نیاز به تشکیل تیم دارید. انجام این ورزش به نسبت اتوموبیل رانی در پیست کارتینگ کم هزینه‌تر است. اگر دوست دارید هیجان و شادی بازی پینت بال را نیز به تجربه سفر اصفهان خود اضافه کنید، کافی است زمین مورد نظرتان را رزرو کنید و به قول معروف حالش را ببرید. کوهستان، پرسپولیس، آرارات، جام جم، جوان، باتیس، نقش جهان و شهر اسامی هشت زمین پینت بال آماده در شهر اصفهان هستند.

بولینگ

اگر بازی بولینگ را بلد باشید، حتما باشگاه‌های بولینگ را در زمره مهم‌ترین جاهای تفریحی اصفهان قرار می‌دهید. خبر خوش این است که بولینگ بازی در اصفهان بسیار رایج است و باشگاه‌های بولینگ این شهر از جمله مجهزترین باشگاه‌های بولینگ ایران هستند. بولینگ جی، بولینگ صفه، بولینگ غدیر و بولینگ پردیس، از جمله باشگاه‌های بولینگ اصفهان هستند که از بین آن‌ها، باشگاه بولینگ غدیر از سایرین جدیدتر است. مجموعه غدیر به جز باشگاه بولینگ، مراجعان خود را به تفریح در استخر، سونا، بیلیارد و سینمای چهار بعدی نیز دعوت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 3 = 3