معرفی دنج ترین کافی شاپ های شیراز

معرفی دنج ترین کافی شاپ های شیراز

دنج ترین کافی شاپ های شیراز :

بسیاری از افرادی که در شیراز زندگی می کنند و یا اینکه به این شهر سفر می کنند در مورد دنج ترین کافی شاپ های شیراز اطلاعات زیادی ندارند و به همین دلیل به هر کافی شاپی که بر سر راهشان وجود دارد می روند. دنج‌ترین کافی شاپ های شیراز ویژگی هایی دارد که بسیاری از افراد به آن علاقه پیدا می کنند و مایل هستند یک یا دو ساعت روز خود را در آن کافی شاپ ها بگذرانند. برای اینکه با این کافی شاپ های آشنایی داشته باشید برخی از آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

معرفی برخی کافی شاپ های دنج شیراز :

همانطوری که بیان کردیم کافی شاپ های دنج شیراز بسیار جذاب و زیبا می باشند و به همین دلیل بهتر است اگر به این شهر رفتید به این کافی شاپ ها هم سری بزنید.

1. کافه فردوسی :

به جرات می توانیم بگوییم که یکی از بهترین کافی شاپ شهر شیراز کافه فروسی می باشد. این کافی شاپ در مرکز شهر قرار دارد و به همین دلیل شما می توانید بعد از گشت و گذار در شهر برای استراحت به این کافی شاپ بروید. غذاهایی که در این کافی شاپ وجود دارد اصیل ایرانی می باشد و نوشیدنی های بسیار متنوعی دارد. این کافی شاپ در خیابان فردوسی این شهر قرار دارد و استفاده از اینترنت آن رایگان می باشد.

دنج ترین کافی شاپ های شیراز

2. کافه هدایت :

یکی از معروف ترین و دنج ترین کافی شاپ شیراز کافه هدایت می باشد، این کافه طرفداران بسیاری دارد، چرا که محیط آن بسیار صمیمی است. اگر می خواهید در مکانی دوستانه و زیبا با دوستان خود خلوت کنید بدون شک به این کافه بروید، کافه هدایت در بیست متری سینما سعدی، خیابان هدایت قرار گرفته است.

دنج ترین کافی شاپ های شیراز

3. کافه تولیپ :

بسیاری از کسانی که کافه گردی می کنند و به دنبال دنج ترین کافی شاپ شیراز هستند به این کافه می روند، نوشیدنی هایی که در این کافه وجود دارد بسیار لذیذ و خوشمزه می باشد، محبوبیت این کافه بین شیرازی ها بسیار زیاد است و آنها به نوشیدنی های کافه تولیپ بسیار علاقه دارند.

4. استریت لاتژ :

یکی دیگر از معروف ترین کافه های شهر شیراز کافه استریت لاتژ می باشد، چرا که چیدمان این کافه بسیار منحصر به فرد است و زمانی که شما یک قهوه با کیک در این کافه بخورید بدون شک طعم آن را هرگز فراموش نمی کنید. یکی از لوکس ترین و دنج ترین کافی شاپ شیراز که بسیاری از شیرازی های به آن علاقه دارند این کافی شاپ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code