معرفی بهترین مراکز خرید شهر پکن

بهترین مراکز خرید شهر پکن

بهترین مراکز خرید شهر پکن موضوعی است که گردشگران و افرادی که به این شهر سفر می کنند تمایل دارند تا اطلاعات لازم را در مورد شناخت این مکان‌ها کسب نمایند هر گردشگر و توریستی که به شهر خاص پکن سفر می‌کند و تمایل دارند تا ساعاتی را در بازارهای مختلف مراکز خرید موجود در این شهر گذرانده و به خرید محصولات مختلف ارائه شده در این مراکز خرید بپردازد. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین مراکز خرید شهر پکن پرداخته و شما را با آنها آشنا نماییم و پس اگر شما می خواهید در مورد این موارد را اطلاعاتی کسب نمایید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید:

معرفی بهترین مراکز خرید شهر پکن

مرکز خرید شین کنگ

این مرکز خرید به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید شهر پکن به حساب می آید و موضوعی که لازم به ذکر است این است که مسافران و گردشگرانی که در شهر پکن به سر می‌برند احتیاج به پرداخت مالیات نداشته و می تواند به راحتی به مرکز خرید شین کنگ و یا دیگر مراکز خرید رفته و از برندهای مختلف که در این مرکز خرید به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید شهر پکن وجود دارند و در آنجا شعبه دارند خرید های بسیار مقرون به صرفه ای انجام دهند.

همچنین در این مرکز خرید رستوران های بسیار با کیفیتی نیز وجود دارد که غذاهای بسیار متنوع و جذابی را به مشتریان ارائه می نمایند در این مرکز خرید چیزی در حدود ۹۰۰ برند جهانی در حال ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان می باشند. این مرکز خرید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

مرکز خرید سولانا

مرکز خرید سولانا به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید شهر پکن سبک متفاوت از خرید و فروش را به مشتریان خود ارائه می نماید با توجه به متفاوت بودن سبک طراحی در این مرکز خرید اکثر افراد سخت پسند و همچنین مشتریان اروپایی به این مرکز خرید مراجعه می کنند. در طراحی این مرکز خرید سعی شده علم روز طراحی در زمینه تجارت پیشرفته را در کنار بکارگیری منازل و اماکن زیبای طبیعت با هم ادغام کرده و ترکیبی بی نظیر را در اختیار بازدید کنندگان و خریداران قرار دهند.

زیبایی و جذابیت این مرکز خرید به حدی بالاست که قصد خرید ندارند می توانند در مرکز خرید سولانا قدم زده و لحظات بسیار خوشی را برای خود ایجاد نمایند. در این مرکز خرید چیزی در حدود ۱۰۰۰ شعبه و برند جهانی در حال فعالیت می باشند.

مراکز خرید شهر پکن

مرکز خرید دپلیس

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید این شهر مرکز خرید دپلیس می باشد که در این مرکز خرید تکنولوژی نورپردازی و هنر طبیعی در بالاترین سطح خود به کار رفته است و در نتیجه یک مرکز خرید بسیار لوکس و مجلل را در اختیار مشتریان و خریداران قرار داده است. این مرکز خرید از چهار طبقه به وجود آمده و همچنین در این مرکز خرید رستوران های بسیار متفاوتی نیز در حال ارائه خدمات می باشند که خود می‌توانند سلیقه و ذائقه های مختلف را تحت پوشش قرار داده و نظر هر مصرف کننده و خریدار را به خود جلب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code