از تفریح در بهترین شهر بازی های استانبول هیجان زده شوید

بهترین شهر بازی های استانبول

بهترین شهر بازی های استانبول موضوعی است که مورد نظر افرادی می باشد که به شهر استانبول سفر می کنند و می خواهند ساعات خوش و هیجان انگیزی را برای خود ایجاد نمایند. در صورتی که شما قصد سفر به شهر استانبول را داشته و میخواهید با بهترین شهربازی های استانبول آشنا شوید مطالب ارائه شده در این مقاله را مطالعه کرده و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب نمایید.

معرفی بهترین شهر بازی های استانبول

شهربازی ژوراسیک لند

بی شک می توان گفت که یکی از بهترین شهربازی های استانبول شهربازی ژوراسیک لند می باشد که چیزی در حدود ۱۰ هزار مترمربع مساحت داشته و در آن در حدود ۷۰ نوع دایناسور مختلف و در ابعاد مختلف شبیه سازی شده اند که تماشای این دایناسور ها می تواند در نوع خود بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

بهترین شهر بازی های استانبول

همچنین درون شهربازی ژوراسیک لند یک موزه تعبیه شده است که در آن استخوان ها و تخم های انواع مختلف دایناسورها به نمایش در آمده است. این پارک برای تمام اعضای خانواده مناسب بوده و هر رده سنی را تحت پوشش قرار می دهد. همچنین در این پارک بزرگترین سینما های چهار الی شش بعدی وجود دارند که در کل ترکیه زبانزد می باشند. از دیگر مواردی که در شهربازی ژوراسیک وجود دارد می توان به سرزمین بازی لیزر، رستوران ها و کافه های متعدد، سالن نمایش انیمیشنی و همچنین محوطه کاوش اشاره نمود.

شهربازی لونا پارک

یکی از بهترین شهربازی های استانبول شهربازی لونا پارک می باشد که این شهر بازی در اوایل قرن بیست و یکم و سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز نمود و از جمله معروف ترین تجهیزات و وسایل سرگرمی که در این پارک وجود دارد ترن هوایی بی نظیر آن می باشد که بسیار هیجان انگیز و منحصر به فرد طراحی شده است. وسایل و تجهیزات سرگرم‌کننده موجود در پارک لونا پارک برای تمامی افراد با گروه‌های مختلف سنی در نظر گرفته شده و این پارک کاملا مناسب خانواده ها می باشد. یکی دیگر از بازی های بسیار با کیفیت و هیجان انگیز در این مجموعه تفریحی بازی راک اند رول می باشد.

شهربازی فان لب

شهربازی سرپوشیده فان لب یکی از بهترین شهربازی های استانبول به حساب می آید که به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن اوقاتی خوش در سفر به استانبول ذکر شده است. در این شهربازی ۲ مرکز خرید بسیار بزرگ به نام های جواهر مال و فروم قرار گرفته اند و در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

لوازم و تجهیزات سرگرمی که در این مرکز تفریحی وجود دارد تماماً استاندارد بوده و تمامی پارامترهای مربوط به استانداردهای جهانی را پاس کرده اند.

شهربازی موی پارک

یکی دیگر از بهترین شهربازی های استانبول مرکز تفریحی موی پارک می باشد که به عنوان یکی از محبوب ترین شهربازی های اروپایی در شهر استانبول به حساب می آید. گردشگرانی که در سفر خود به استانبول از این مرکز تفریحی دیدن می‌کنند تجربه ای بسیار هیجان انگیز و فراموش نشدنی را برای خود به ارمغان می‌آورند. این مجموعه تفریحی چیزی در حدود ۱۲ هزار متر مربع مساحت داشته و در آن تجهیزات و لوازم تفریحی بسیار زیادی وجود دارد که برای تمامی سنین بوده و کودکان بالاتر از چهار سال می توانند از این تجهیزات و لوازم استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code