از بهترین مراکز خرید کوالالامپور لذت ببرید

بهترین مراکز خرید کوالالامپور

بهترین مراکز خرید کوالالامپور موضوعی هستند که ما در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. شهر کوالالامپور با توجه به اینکه این مرکز خرید بسیار زیاد و مدرنیته در خود دارد یک شهر بسیار ایده آل برای خرید کردن به حساب می آید در شهر کوالالامپور چیزی در ۱۰ مرکز خرید عمده وجود دارد همچنین اگر بخواهیم حوالی کوالالامپور را نیز در نظر بگیریم ۱۲ مرکز خرید دیگری نیز وجود دارد.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین مراکز خرید کوالالامپور بپردازید و در صورتی که شما قصد سفر به این شهر و بازدید از مراکز خرید این شهر زیبا را دارید حتما این مقاله را مطالعه نمایید:

معرفی بهترین مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید مید ولی

مرکز خرید مید ولی یکی از معروف‌ترین مشهورترین و معتبرترین و بهترین مراکز خرید این شهر به حساب می آید و این مرکز خرید به عنوان یکی از بزرگترین مرکز خرید در منطقه آسیای جنوب شرقی به حساب آمده و به عنوان یکی از جاذبه ها و بهترین مراکز خرید کالا را به حساب می آید در صورتی که قصد رفتن به این مرکز خرید را دارید می توانید از ایستگاه بنگسار به سمت این مرکز خرید حرکت کنید چرا که از این ایستگاه تا مرکز خرید مید ولی چیزی در حدود چند دقیقه راه می باشد.

مرکز خرید گاردن

یکی از بهترین  مراکز خرید کوالالامپور مرکز خرید گاردن می باشد که این مرکز خرید از فروشگاه های بسیار شیک و مجلل ای تشکیل شده که تمامی آنها متعلق به برندها و مارک های لوکس و شناخته شده در سطح دنیا میباشند از جمله برندها و مارک های لوکسی که در مرکز خرید گاردن در شهر کوالالامپور به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید کوالالامپور در حال فعالیت می باشد می توان به ویتون، ورساچه، مایکل کورس، باربی، گوچ،ی کالوین کلاین آرمانی لالیک و غیره اشاره نمود.

مرکز خرید استار هیل

یکی از بهترین مراکز خرید کوالالامپور مرکز خرید استار هیل می باشد این مرکز خرید به صورت مستقیم به یک هتل پنج ستاره به نام جی دبلیو ماریوت متصل شده است مرکز خرید استایل هیل طراحی بسیار مدرن و شیک داشته و فروشگاه های درون آن تماماً لوکس و مجلل می باشد.

طراحی و ساختار این مرکز خرید به قدری شکل مجلل می باشد که شما با وارد شدن به آنها حس وارد شدن به یک مهمانی شبانه را دریافت می کنید و حسابی از قدم زدن در این مرکز خرید حتی اگر خریدی انجام ندهید لذت خواهید برد. در مرکز خرید رستوران های بسیار شیک و جذاب وجود دارند که نظر هر گردشگر و مخاطب را به خود جلب نماید و از غذاهای بسیار لذیذ و خوشمزه در آنها سرو می گردد.

بهترین مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید پاویلیون

این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید کوالالامپور به حساب آمده و مساحت آن به صورت تقریبی در حدود یک و نیم میلیون فوت مربع تخمین زده شده است که نشان از بزرگ بودن و گسترده بودن این مرکز خرید دارد. مرکز خرید پاویلیون به سه قسمت اصلی طبقه بندی می شود که یک قسمت آن مربوط به فروشگاه های خرده فروشی یک قسمت مربوط به ساختمان اداری و همچنین دو برج مسکونی بسیار مجلل و شیک این مرکز خرید را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code