آیا بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور را می شناسید؟

بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور موارد بسیار زیادی می باشد که در این مقاله ما فرصت داریم تا به معرفی تعداد گلچین شده از آنها بپردازیم و از این طریق شما عزیزان را با بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور آشنا سازیم و در صورتی که قصد سفر به این شهر را دارید از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور دیدن کرده و اوقات خوشی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

معرفی بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور

معابد کوالالامپور

یکی از بهترین جاذبه های کوالالامپور معابد مختلف موجود در شهر کوالالامپور میباشد در حالت کلی کوالالامپور و همچنین کشور مالزی با توجه به این که ادیان بسیار زیادی را در دل خود جای داده است و از معابد و مساجد بسیار زیادی در نقاط مختلف بهره می برد. معابد موجود در شهر کوالالامپور تعداد بسیار زیادی داشته و همچنین است تعداد مساجد و سایر عبادتگاه ها نیز بیشتر می باشد از زیباترین و جذاب ترین معابد موجود در شهر کوالالامپور که به عنوان بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور به حساب می آورند می توان به معبد تین هو، معبد بهشت و جهنم و غیره اشاره نمود.

غار میمون ها

باتو کیو یا همان غار میمون ها در شهر کوالالامپور جزء یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور به حساب می آید که جز اماکن مقدس پیروان مذهب هندو بوده و با شهر کوالالامپور چیزی در حدود ۱۵ کیلومتر فاصله دارد. این مکان مقدس امروزه از طرفی مکانی برای عبادت پیروان دین هندو و از طرفی هم به عنوان یکی از بهترین جاذبه های کوالالامپور در نظر گردشگران توریستان خارجی تبدیل شده و هر روزه تعداد بسیار زیادی گردشگر و توریست به این مکان جذاب و زیبا مراجعه کرده و از مناظر و زیبایی های درون آن لذت می برد.

بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور 1

پارک زیبای سان وی

از جمله بهترین جاذبه های کوالالامپور که گردشگر و توریستی در هنگام سفر به شهر کوالالامپور حتما باید با آن سر بزند این پارک زیبا است که خود از چند پارک مختلف و بخشهای مختلفی تشکیل می گردد از جمله مهمترین قسمت های موجود در  این پارک می توان به باغ وحش سان وی و پارک آبی سان وی اشاره نمود که هر کدام از آنها طرفدار ها و مشتریان خاص خود را داشته و هر روز به تعداد بسیار زیادی گردشگر و توریست و افراد مختلف قسمت های مختلف موجود در پارک زیبای سان وی مراجعه کرده و از تفریحات موجود در این مناطق لذت می برند.

برج های دوقلوی پتروناس

بی شک می توان گفت یکی از معروفترین و مشهور ترین و بهترین جاذبه های کوالالامپور برج های دوقلوی پتروناس میباشند زیرا به عنوان بلندترین ساختمان های موجود در کل دنیا و همچنین مرتفع ترین ساختمان های دوقلو در کل جهان به حساب می‌آیند به گفته سازندگان این بنا برج های دوقلو پتروناس چیزی در حدود ۴۵۵ متر ارتفاع دارد و از ۸۸ طبقه تشکیل شده‌اند. زمان ساخت این برج به اواخر قرن نوزدهم و سال ۱۹۹۸ بازمی‌گردد. این برج به عنوان یکی از نمادهای اصلی شهر کوالالامپور به حساب آمده و افراد بسیار زیاد شهر کوالالامپور را با استفاده از همین برج ها می شناسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code