بهترین جاهای دیدنی تهران در شب بسیار زیبا می باشند

بهترین جاهای دیدنی تهران در شب

بهترین جاهای دیدنی تهران در شب :

از آنجایی که روزهای تهران سراسر ترافیک و شلوغ می باشد بسیاری از افراد به دنبال بهترین جاهای دیدنی تهران در شب هستند. به همین دلیل برای اینکه با این مکان ها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از بهترین جاهای دیدنی تهران در شب را معرفی می کنیم.

معرفی بهترین جاهای دیدنی تهران در شب :

همانطوری که بیان کردیم بسیاری از افراد مایل هستند بعد از یک روز کاری به جاهای دیدنی تهران در شب بروند و به همین دلیل آنها را در ادامه معرفی می کنیم تا آشنایی بیشتری با این مکان ها داشته باشید.

1. بام تهران :

اگر مایل هستید شهر تهران را از بالا نگاه کنید و یا اینکه دلتان می خواهد در جایی بدون سر و صدا خلوت کنید بام تهران یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید. تماشای این مکان بیشتر در شب ها توصیه می شود و شما می توانید از زمانی که هوا تاریک می شود تا پاسی از شب در بام تهران بمانید و از سر و صداهای شهر به دور باشید. بام تهران در انتهای خیابان ولنجک و اول توچال قرار گرفته است.

بهترین جاهای دیدنی تهران در شب

2. پل طبیعت :

این روزها دیگر تهران را با برج میلاد و میدان آزادی نمی شناسند، بلکه پل طبیعت هم یکی از دیدنی های شهر تهران می باشد. یکی از جاهای دیدنی تهران در شب این پل می باشد، را که زیبایی آن در شب به دلیل چراغ ها و نور بسیار زیادی که دارد چشم انداز فوق العاده ای دارد. این پل در سال 1393 ساخته شده است و به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تهران شناخته می شود. پل طبیعت بر روی بزرگراه مدرس ساخته شده و دو پارک آب و آتش و طالقانی ار به یکدیگر متصل می کند. اگر قصد دارید به تماشای این پل بروید بدون شک شب هایی را انتخاب کنید که می خواهید چند ساعت حال و هوایتان عوض شود.

بهترین جاهای دیدنی تهران در شب

3. دریاچه چیتگر :

بسیاری از تهرانی ها آرزو داشتند دریاچه ای مانند زاینده رود را در شهر خود داشته باشند. این دریاچه درست است که مانند زاینده رود نمی باشد ولی زیبایی بسیاری دارد و یکی از جاهای دیدنی تهران در شب به شمار می رود. بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور این دریاچه می باشد و شبها آن بسیار دیدنی تر است. شما با رفتن به این دریاچه علاوه بر تماشای زیبایی آن می توانید از تفریحات دیگری که در این مکان ساخته شده است لذت ببرید. این دریاچه در شمال پارک چیتگر واقع شده است.

4. پارک آب و آتش :

یکی دیگر از جاهای دیدنی تهران در شب که شما می توانید زمانی که به پل طبیعت رفتید آن را هم تماشا کنید پارک آب و آتش می باشد. یکی از جاذبه های دیدنی این پارک بزرگی آن می باشد، در گوشه و کنار این پرک آلاچیق ها بسیاری وجود دارد و همچنین چهار برج آتش، مسیر کالسکه رانی، لانه کبوتر، پل ابریشم، آبنما و فانوس دریایی از دیگر جاذبه های دیدنی این پارک به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 7