بهترین رستوران های شهر کوالالامپور کدام اند؟

بهترین رستوران های شهر کوالالامپور

بهترین رستوران های شهر کوالالامپور با توجه به اینکه شهر کوالالامپور یکی دیگر از شهرهای کلان موجود در قاره آسیا است و از تنوع غذایی بسیار بالایی برخوردار می باشد موضوعی است که ما در این مقاله به آن پرداخته و قصد داریم بهترین رستورانهای شهر کوالالامپور را برای افرادی که قصد سفر به این شهر را داشته معرفی نماییم تا این افراد بتوانند از لذت خوردن غذای لذیذ در این رستوران ها نهایت استفاده را ببرند.

معرفی بهترین رستوران های شهر کوالالامپور:

رستوران هلی لانگ بار

به جرات می توان گفت رستوران هلی لانگ بار یکی از بهترین رستوران های شهر کوالالامپور به حساب می آید و هر فردی که به این رستوران وارد می گردد از هر حیث شگفت زده می گردد چرا که این رستوران بر روی پشت بام طراحی شده و همچنین در آن انواع مختلف غذاهای فرنگی و غربی وجود دارد که هر مراجعه کننده و مهمانی می تواند با سفارش دادن غذا های لذیذ طعمی بی نظیر را تجربه نماید.

طراحی این رستوران بسیار پر زرق و برق و مجلل بوده و نظر هر مهمان و گردشگر را به خود جلب می نماید. زمانی که شما به این رستوران وارد می شود احساس می‌کنید که به یک مهمانی شبانه وارد شده اید و احساس بسیار مجلل و لاکچری برای شما ایجاد می گردد.

بهترین رستوران های شهر کوالالامپور

رستوران ال کردو

رستوران ال کردو با توجه به دکوراسیون و طراحی بی نظیر و همچنین منوی غذاهای خوشمزه و جذاب که دارد به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر کوالالامپور به حساب آمده غذاهای ارائه شده در این رستوران از طعم و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با دقت بسیار زیادی طبخ می گردد تا جایی که به تناسب میزان چربی و گوشت داخل غذاها به صورت بسیار با دقتی توجه می شود و سعی می گردد غذای با کیفیت سالم و مناسب به مشتریان ارائه گردد.

غذاهای ارائه شده توسط این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر کوالالامپور به حساب می آید. غذا های موجود در این رستوران حجم بسیار بالایی داشته و هر پرس غذای این رستوران این امکان را به وجود می‌آورد که دو نفر به صورت کامل سیر شوند.

رستوران لامکزیکانا

این رستوران یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های شهر کوالالامپور به حساب می آید که دارای دکوراسیون و طراحی ساده و شیک بوده و همچنین غذاهای سنتی مکزیکی را ارائه می نماید. این رستوران در منطقه لورونگنیبونگ قرار گرفته است و غذاهای سنتی ارائه شده توسط این رستوران در کل کوالالامپور زبانزد می باشد در این رستوران در اکثر غذاهایی که شما سفارش می دهید مواردی مانند گوشت خوک، گشنیز، سس قرمز تند، پیاز و چیپس ذرت وجود دارد.

بهترین رستوران های شهر کوالالامپور

رستوران نوبو

رستوران نوبو یک رستوران بسیار سرشناس که به عنوان یکی از بهترین رستوران به حساب آمده و از حیث طبقه غذاهایی مانند سوشی، ساشیمی و تمپورا و کیفیتی که این غذاها در رستوران دارند به شهرت جهانی دست یافته است و همچنین در کل دنیا چیزی در حدود ۳۰ شعبه فعال دارد. طراحی این رستوران به گونه‌ای است که منظره ۳۶۰ درجه از آسمان را ایجاد کرده و همچنین این امکان وجود دارد که از درون این رستوران برج های دوقلو پتروناس را هم مشاهده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code