بهترین رستوران های شهر پکن کدام اند؟

بهترین رستوران های شهر پکن

بهترین رستوران های شهر پکن زمانی که به این شهر بزرگ و زیبا سفر می کنیم، موضوعی است که مورد توجه ما قرار می‌گیرد و تمایل داریم تا در مورد آن اطلاعاتی کسب نماییم. ما در این مقاله به معرفی بهترین رستوران های شهر پکن پرداخته تا شما عزیزان در صورت مسافرت به این شهر بتوانید به این رستوران ها رفته و غذاهای لذیذی را در آنجا میل نمایید.

معرفی بهترین رستوران های شهر پکن

رستوران اپرا بمبانا

این رستوران به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های شهر پکن شناخته شده است و در ردیف رستوران های ایتالیایی موجود در شهر پکن به حساب می آید. فردی که در این رستوران به عنوان سر آشپز در حال فعالیت می باشد دارای سه ستاره میشلن بوده و توانسته رستورانی عالی و مدرن و مشتری پسند را راه اندازی نمایند و با توجه به غذاهای با کیفیت و عالی که در این رستوران ارائه می گردد هر فردی که به شهر پکن سفر می کند حتما باید غذاهای موجود در این رستوران را به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های شهر پکن را امتحان نمایید.

امبرتو بمبانا به عنوان سر آشپز این رستوران برای آنکه که کیفیت کار خود را حفظ کرده و به عنوان بهترین ها در شهر پکن شناخته شود هنر آشپزی و هنر تزئین را با هم تلفیق کرده و قضایی با طراحی فوق العاده را به مهمانان ارائه می نماید.

رستوران معبد

رستوران معبد بی شک یکی از بهترین رستوران‌های شهر پکن به حساب می‌آید چرا که این رستوران توانست در سال ۲۰۱۵ به عنوان برترین رستوران بین المللی در شهر پکن را به خود اختصاص دهد این رستوران در سال‌های اخیر نیز به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های لوکس در شهر پکن شناخته می شود. محل قرارگیری این رستوران در یک معبد چینی ۶۰۰ ساله می باشد و برای طراحی این رستوران از معماری سنتی و مدرن به صورت تلفیقی استفاده شده که نظر هر مخاطب را به خود جلب می نماید. از جمله غذاهای ارائه شده در این رستوران می توان به منوهای فرانسوی، غذاهای سنتی چینی و همچنین استفاده از دکوری به سبک اسکاندیناوی اشاره نمود.

رستوران حلال هانگ بین لو

برای آن دسته از افرادی که به شهر پکن سفر کرده و می خواهند به رستوران برای صرف غذا بروند که احکام ذبح شرعی در آنها رعایت شده باشند می‌توانند رستوران هانگ بین لو را انتخاب نمایند. این رستوران در اواسط قرن هجدهم و در سال ۱۸۵۳ راه‌اندازی شده و چیزی در حدود ۱۵۰ سال قدمت و شهرت دارد و به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های شهر پکن که احکام شرعی اسلامی در آن رعایت می شود شناخته می شود. این رستوران چیزی در حدود دو هزار متر مربع مساحت داشته و انواع غذا های اسلامی و حلال در آن به مشتریان عرضه می گردد.

بهترین رستوران های شهر پکن

سرستوران های شهر پکن

رستوران کپیتال ام

این اثر به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های شهر پکن شناخته شده و زمانی که به این رستوران وارد می شوید می توانید چشم اندازی بسیار زیبا از شهر ممنوعه را داشته باشید. دکوراسیون و طراحی رستوران کپیتال ام به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر پکن بسیار زیبا، مدرن، شیک و امروزی بوده و همچنین منوهای موجود در این رستوران نیز تنوع بسیار زیادی داشته و همچنین انواع غذاهای فرنگی نیز در این رستوران ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code