تفریح و سرگرمی در هتل های لوکس آنتالیا

تفریح و سرگرمی در هتل های لوکس آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا عبارت می شوند از هتل رامادا پلازا، هتل و آکوالند سو، هتل ریکسوس و هتل پورتوبلو که هر یک نماینده ای برای معرفی سایر هتل های لوکس آنتالیا هستند. هتل رامادا پلازا را نشسته در حاشیه ی ساحلی پیدا می کنی که یک سازه بسیار زیبا دارد و در رده ی هتل های تراز اول آنتالیا قرار می گیرد. این هتل پنج ستاره است و 240 اتاق دارد و مجهز به امکاناتی نظیر اسپا، سونا، حمام ترک، ماساژ و استخر روباز است.

اتاق های vip و اتاق های خانوادگی در این محیط قابل رزرو است. همچنین دارای سه رستوران با سه نوع غذای متفاوت است که هر یک از آنها غذاهای ترکی، ایتالیایی و غذاهای دریایی را سرو می کنند. در این مجموعه می توانید با برنامه های تفریحی متنوع سرگرم شوید و همچنین برای گردش سری به منطقه کالیچی و موزه آنتالیا بزنید که در نزدیکی این هتل قرار دارند. در ادامه ی معرفی هتل های لوکس آنتالیا به هتل و آکوالند سو می رسیم، این هتل پنج ستاره 294 اتاق دارد و در ساحل محبوب کونیا آلتی قرار گرفته است.

هتل دارای آکوالندی با تمام امکانات لازم

اتاق های vip و اتاق های خانوادگی در این هتل قابل رزرو هستند. شمایل و طراحی سازه ی این هتل بسیار جالب توجه است، بخصوص در شب که با تزیینات نور می درخشد. این هتل دارای آکوالندی با تمام امکانات لازم است، سرسره های آبی، استخر کودکان، استخر روباز، استخر مواج از جمله امکانات تفریحی در این هتل هستند. در این هتل همچنین تمام امکاناتی که در سایر هتل های پنج ستاره وجود دارد، مهیا است.

امکاناتی نظیر استخر، جکوزی، حمام ترک، ماساژ و سالن ورزشی و… که انتظارات شما را از یک هتل خوب براورده می کند. این هتل در نزدیکی مرکز شهر و فرودگاه بین المللی آنتالیا است. توجه داشته باشید که ورود حیوانات خانگی به این هتل قدغن است.

لوکس ترین و خوش منظره ترین هتل های لوکس آنتالیا

تعداد هتل های لوکس آنتالیا تقریبا زیاد است اما در این بین بعضی هتل ها امتیازهای جالب توجهی دارند که سبب برتری آنها نسبت به سایرین می شود. برای مثال یکی از هتل های لوکس آنتالیا، هتل ریکسوس است که در حاشیه ی ساحلی و در کم ترین فاصله نسبت به دریا نشسته است. این هتل پنج ستاره 360 اتاق دارد. ویژگی برتر این هتل نسبت به سایر هتل ها این است که در جنگلی انبوه قرار گرفته و چشم اندازی از رشته کوه توروس را برای شما به نمایش می گذارد.

همچنین تراس این هتل می تواند بهترین نمای پانوراما را تقدیم نگاه شما بکند و در ادامه ی ویژگی های منحصر به فرد خود امتیاز استخر تالابی و ترنسفر رایگان به نوار ساحلی در فاصله ۳۰۰ متری را در اختیار شما قرار بدهد. اگر اهل ورزش باشید نیز این هتل شما را نا امید نمی کند و تمام امکانات ورزشی در سالن ورزشی این محیط برای شما فراهم شده است. برای رزرو این هتل توجه داشته باشید که قیمت های آن فصلی است، به این ترتیب در فصل های کم تردد بسیار مناسب تر و کم هزینه تر خواهد بود. در ادامه ی معرفی هتل های لوکس آنتالیا به هتل زیبای پورتوبلو می رسیم. یکی از آن هتل های بسیار شیک و گران قیمتی که اقامت در آن برای هر مسافر فراموش نشدنی خواهد بود.

هتل زیبای پورتوبلو

هتل زیبای پورتوبلو یکی دیگر از هتل های لوکس آنتالیا است که در نوار ساحلی دریای مدیترانه واقع شده است. در این هتل می توانید در اتاق هایی اقامت داشته باشید که دارای بالکن اختصاصی هستند. یک بالکن زیبا و مبله که می تواند منظره ی رقص تلالوهای خورشید بر سطح دریای مدیترانه را در چشم شما بنشاند. این هتل نیز مانند دیگر هتل های لوکس آنتالیا دارای استخر و سونا و جکوزی و تفریح های سرگرم کننده است اما در مقایسه با سایر هتل های آنتالیا بسیار خوش منظره تر و زیباتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code