جذاب ترین موزه های بانکوک بسیار زیبا و خاص می باشد

جذاب ترین موزه های بانکوک

جذاب ترین موزه های بانکوک :

بسیاری از افرادی که به بانکوک می روند به دنبال جذاب ترین موزه های بانکوک هستند، بیشتر این افراد به هنر و گالری های هنری علاقه دارند و به همین دلیل به گشت و گذار درون این گالری ها و موزه ها علاقه دارند. بسیاری از جذاب ترین موزه های بانکوک مورد علاقه ساکنین این شهر می باشد و به همین دلیل به بسیاری از افرادی که در این شهر گشت و گذار می کنند تماشای این موزه ها را پیشنهاد می دهند. برای اینکه با جذاب ترین موزه های بانکوک آشنایی بیشتری داشته باشید برخی از آنها را در ادامه بیان می کنیم.

معرفی برخی از جذاب ترین موزه های بانکوک :

همانطوری که بیان کردیم جذاب ترین موزه های بانکوک بسیار زیبا می باشد و افرادی که اهل هنر هستند از این موزها بازدید می کنند. در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

1. مرکز فرهنگ و هنر :

یکی از مهمترین مراکز فرهنگ و هنر در این شهر که معماری خاصی دارد این ساختمان می باشد و در این مرکز فرهنگ و هنر آثار موسیقی کلاسیک، آثار تجسمی، گالری های نقاشی مدرن و … را می توانید مشاهده کنید. به جرات می توانیم بگوییم که یکی از بهترین ترین موزه های بانکوک که در آن نقاشی های مدرن وجود دارد و افراد بسیاری به آن علاقه دارند این مرکز فرهنگ و هنر می باشد. یکی از مزیت هایی که این مرزک دارد این است که به دیگر موزه ها نزدیک می باشد و به همین دلیل از آنها هم می توانید بازدید کنید، در ادامه این موزه ها را معرفی می کنیم.

جذاب ترین موزه های بانکوک

2. موزه و خانه جیم تامسون :

جیم تامسون یکی از هنرمندان مرموز و خاصی بود که در دنیای هنر فعالیت داشت. او فردی بود که در جریان جنگ جهانی دوم از جمله مامورهای امنیتی سازمان سیا به شمار می رفت، بعد از اینکه دوران خدمتش تمام شد به شهر بانکوک رفت و در آنجا ماندگار شد. روزی که در خیابان های بانکوک پیاده روی می کرد برای همیشه ناپدید شد. از آنجایی که او علاقه بسیاری به معماری داشت خانه خود را بسیار زیبا طراحی کرده ایت و آثار بسیار خاصی در خانه او وجود دارد، به همین دلیل خانه او یکی از بهترین ترین موزه های بانکوک به شمار می رود.

جذاب ترین موزه های بانکوک

3. موزه و خانه been kamthieng :

این خانه بسیار کوچک می باشد و در مرکز شهر واقع شده است، در واقع باید بدانید این ساختمان در بین ساختمان ها بلند این شهر چندان به چشم نمی آید ولی درون آن بسیار زیبا می باشد، چرا که معماری خاص و قدیمی آن نظر هر بیننده ای را جلب می کند. سازه زیبای آن به گونه ای می باشد که گویا معمار متخصصی آن را طراحی کرده است. کسانی که از این موزه و خانه دیدن کرده اند بیان نموده اند که یکی از بهترین ترین موزه های بانکوک این موزه است و تماشای آن را به تمامی کسانی که به این شهر می روند توصیه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code