شناخت شهر تهران و مقاصد لاکچری‌اش

شناخت شهر تهران و مقاصد لاکچری‌

با شناخت شهر تهران ، متوجه می‌شوید که لاکچری بازی در تار و پود این شهر نفوذ کرده. بسیاری گمان می‌کنند که پرداختن به چیزهای تجملاتی است که به اقتصاد آسیب می‌زند، این در حالی است که صنعت کالای لوکس، بخش بزرگی از اقتصاد جهانی را در برگرفته است. در ادامه مهم‌ترین نمادهای تجمل در تهران را با هم بررسی خواهیم کرد تا بدین سان گامی مهم در جهت شناخت شهر تهران برداشته باشیم.

شناخت شهر تهران با نگاه به خانه‌های لاکچری‌اش

شهر تهران پر از برج‌های مجهز به باند هلی‌کوپتر، سالن ورزشی، مجموعه درمانی، استخر و دیگر امکانات رفاهی است. سرآمد این ساختمان‌ها که همگی توسط معماران مشهور و بین‌المللی طراحی شده‌اند عبارتند از برج رولکس فرمانیه، برج آلتون کورت، برج چناران و برج روما رزیدنس. آلتون کورت برجی بیست و چهار طبقه است که در منطقه نیاوران واقع شده، این برج از شصت و دو واحد مسکونی تشکیل شده است که مساحت هرکدام در حدود دویست و چهل تا هشتصد و پنجاه متر مربع است. علاوه بر هر آن چه که گفتیم، ساکنین این مجموعه می‌توانند از امکانات دیگری مانند زمین تنیس، روف گاردن، سالن ماساژ و اتاق بیلیارد نیز استفاده کنند. برج روما رزیدنس را نیز می‌توان هوشمندترین خانه در ایران دانست، به کار رفتن اینترنت اشیا در ساخت این برج کاملا مشهود است.

شناخت شهر تهران با نگاه به مراکز خرید لاکچری‌اش

شناخت شهر تهران با نگاه به مراکز خرید

بسیاری از افراد خرید کردن را از ملزومات سفر می‌دانند، اگر دوست دارید خرید از مراکز خرید لاکچری را تجربه کنید، می‌توانید به مقاصدی مانند پاساژ پالادیوم، پاساژ گالریا، آوا سنتر اقدسیه، مجتمع تجاری سام سنتر، مرکز خرید مدرن الهیه، پاساژ سانا اندرزگو، اسکای سنتر لواسان، مرکز خرید الماس ایران، مرکز خرید بام لند و البته پاساژ ارگ مراجعه کنید. اگر نتوانید بافت لاکچری تهران را درک کنید، بی‌شک نمی‌توانید آنطور که باید در زمینه شناخت شهر تهران موفق شوید. جاذبه‌های لاکچری شهر تهران هر ساله توریست‌های زیادی را به سمت این شهر مدرن می‌کشاند و شما چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید، صنایع تجملاتی قرار است به پیشروی خود ادامه دهد، بنابراین اگر قصدتان شناخت شهر تهران است، بهتر است به جای کتمان حقیقت این شهر را همانگونه که هست بشناسید.

شناخت شهر تهران با نگاه به مراکز تفریحی لاکچری اش

پرداختن به تفریحات لاکچری شما را با شکل وقت گذراندن دسته نسبتا بزرگی از مردم تهران آشنا می‌کند و بدین سان شما را در مسیر شناخت شهر تهران یاری می‌دهد. اسکی، بالن سواری، پاراگلایدر و غواصی از جمله تفریحات لاکچری مردم تهران است. برای پاراگلایدر سواری می‌توانید به پیست‌هایی مانند پیست شهران، پیست امام زاده هاشم، پیست آبسرد یا پیست لواسان بروید. برای بالون سواری هم باید تا حوالی دماوند بروید و در آن جا با پرداخت مبلغ ناقابل هفتصد و پنجاه هزار تومان سوار بالن شوید. اگر طرفدار ورزش‌های زمستانی هستید، می‌توانید در زمان مناسب به پیست‌هایی مانند پیست دربندسر، پیست شمشک، پیست توچال و یا پیست دیزین سر بزنید. برای غواصی می‌توانید به مجتمع شهید چمران رجوع کنید و اگر در نهایت هیچ کدام از این تفریحات باب میلتان نبود، می‌توانید سری به کارتینگ آزادی بزنید.  

مطلب پیشنهادی :

بهترین جاهای دیدنی تهران در شب بسیار زیبا می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × = 3