معرفی بهترین پارک های آبی بانکوک برای علاقه مندان

بهترین پارک های آبی بانکوک

پارک های آبی بانکوک از جمله مکان هایی هستند که هر فرد در هنگام سفر به بانکوک برای گذراندن اوقات خوش می‌تواند به آنها مراجعه کرده و نهایت لذت را ببرد. شما می توانید نصف روز خود را به تفریح در یکی از این پارک ها بگذرانید. هر یک از این پارک ها ویژگی های خاصی دارد و به همین دلیل جذابیت آنها بسیار زیاد می باشد. بسیاری از افراد در مورد پارک های آبی بانکوک اطلاعات چندانی ندارند، به همین دلیل برای اینکه با این پارک ها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را را معرفی می کنیم.

پارک آبی پورورو یکی از پارک های آبی بانکوک

پارک آبی پورورو یکی از بهترین پارک های آبی بانکوک به حساب می آید که با توجه به جذابیت و ویژگی های منحصر به فردی که در این پارک آبی وجود دارد، هر سال افراد بسیار زیادی به قصد گذراندن اوقات خوش و لذت بردن از این پارک زیبا وارد شهر بانکوک شده و در این پارک زیبا به عنوان یکی از بهترین پارک های آبی بانکوک ساعات خوشی را برای خود رقم می زنند.

بهترین پارک های آبی بانکوک

در مورد کیفیت و عملکرد این پروژه ها باید بگویم که آب به کار رفته در آن و همچنین به وسایل بازی موجود در این پارک آبی از سطح بسیار استاندارد و مناسبی از نظر کیفی بهره می برد. تمامی پرسنل و کارمندان و همچنین نجات غریق های در حال فعالیت در این پارک از رفتار بسیار حرفه‌ای و مشتری مدارانه ای برخوردار می باشند.

افرادی که به شهر بانکوک سفر می‌کنند و قصد رفتن به پارک های آبی بانکوک را دارند می توانند پارک آبی پرورو را انتخاب نمایند و در روزهای گرم تابستان به همراه دوستان و خانواده خود به این پارک آبی رفته و چند ساعتی را به تفریح و گذراندن اوقات خوش با استفاده از لوازم موجود در این پارک سپری نموده و تجربه شیرینی را برای خود و اطرافیان خود رقم بزنند.

مجموعه تفریحی سیام یکی دیگر از پارک‌های آبی بانکوک

مجموعه تفریحی سیام یکی دیگر از گزینه های پیش رو برای افرادی است که در هنگام سفر به بانکوک قصد رفتن به پارک های آبی بانکوک را دارند. این مجموعه تفریحی و آبی در شهر بانکوک پایتخت تایلند در اواخر قرن نوزدهم و در سال ۱۹۸۰ در دو مجموعه آبی و خشکی شروع به فعالیت نمود.

در آن زمان گروهی از متخصصین و طراحان کشور تایلند پروژه ساخت این مجموعه را آغاز نموده و از این طریق توانستند به گونه ای شروع به ساخت سواحل دست ساز را آغاز نموده و باعث گردش هر چه بیشتر چرخه اقتصادی در این کشور گردند. در حالت کلی مجموعه تفریحی سیام دارای دو بخش می باشد که یک قسمت آن مربوط به واحد پارک آبی می باشد که دارای هفت بخش مختلف است و قسمت دیگر آن مربوط به شهر بازی است که در آن که در حدود ۴۰ دستگاه وسیله ای بسیار جذاب و هیجان انگیز وجود دارد.

مساحت کلی مجموعه تفریحی سیام چیزی در حدود 100 هکتار می باشد. همچنین در میان وسایل و تجهیزات هیجان انگیز و پرشور که در این مجموعه تفریحی وجود دارد قسمت های بسیار مناسبی نیز برای خردسالان و یا افراد سالخورده در نظر گرفته شده، تا این افراد نیز بتوانند با حضور در این مناطق تعبیه شده از حضور در این پارک جذاب نهایت لذت را ببرند. افرادی که قصد رفتن به پارک آبی سیام را دارند می‌توانند بلیت های مختلفی را تهیه نمایند که بسته به امکانات موجود در آن بلیط قیمت نهایی بلیط متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code