معرفی بهترین رستوران ‌های بانکوک

معرفی بهترین رستوران ‌های بانکوک

بهترین رستوران های بانکوک موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد پس اگر شما قصد سفر به بانکوک را دارید و می خواهید در یکی از بهترین رستوران های این شهر غذای بسیار لذیذی را میل نمایید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید و اطلاعات کافی در مورد بهترین رستوران های بانکوک را بدست آورید. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید:

بسیاری از افرادی که به بانکوک می‌روند و مایل هستند غذاهای این شهر را میل کنند به دنبال بهترین رستوران ‌های بانکوک می‌باشند. از آنجایی که غذاهای یک شهر، معرفی کننده فرهنگ اصلی آن شهر می‌باشد، باید غذاهای آن شهر را میل کنید تا اطلاعاتتان در مورد آن شهر بیشتر شود. بر این اساس اگر شما از جمله افرادی هستید که غذاهای یک شهر برایتان مهم است باید اطلاعات خود را در مورد بهترین رستوران‌ های بانکوک بیشتر کنید. برای اینکه اطلاعات شما در مورد این رستوران‌ها بیشتر شود در ادامه برخی از آنها را معرفی می‌کنیم تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.

معرفی بهترین رستوران های بانکوک

همانطوری که قبلا گفته شد غذاهای یک شهر معرفی کننده اصلی فرهنگ آن شهر به شمار می‌رود؛ به همین دلیل اگر به شهر بانکوک سفر کردید باید در مورد بهترین رستوران ‌های بانکوک اطلاعات خود را بیشتر کنید، در ادامه برخی از این رستوران‌ها را معرفی خواهیم کرد.

رستوران لی دی یو در شهر زیبای بانکوک

اگر در شهر بانکوک به دنبال رستورانی هستید که غذاهای خلاقانه‌ای را میل کنید بهترین رستورانی که می‌توانید بروید این رستوران می‌باشد. این رستوران در خیابانی واقع شده است که رستوران‌های بسیاری در آن قرار دارد. فردی که در این رستوران فعالیت می‌کنید یکی از جوان‌های تایلندی می‌باشد که غذاهای بسیار خلاقانه‌ای را در رستوران خود سرو می‌کند. از آنجایی که این جوان حساسیت بسیاری در طبخ غذاهای خود دارد بسیاری از افرادی هم که سخت گیر هستند به غذاهای او بسیار علاقمند می‌شوند.

معرفی بهترین رستوران ‌های بانکوک

رستوران بانکر بانکوک

یکی دیگر از بهترین رستوران‌ های بانکوک که سه طبقه می‌باشد و فست فودهای آمریکایی و غذاهای اروپایی در آن سرو می‌شود رستوران بانکر است. منوی این رستوران بسیار شیک می‌باشد و سالادهایی که سرو می‌کند بی نهایت لذیذ و خوشمزه می‌باشد. فضای این رستوران بسیار صمیمی است، چرا که طراحی آن مطابق با متدهای روز می‌باشد. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های این رستوران سرویس دهی عالی و بی عیب و نقص آن می‌باشد.

رستوران ایسایا سیامس کلاب

این رستوران در حدود 100 سال پیش خانه ای بوده است و بعدها افرادی که صاحب این خانه بوده‌اند به دلیل اینکه این خانه در مکان بسایر زیبایی قرار گرفته است آن را به رستوران تبدیل کردند. این رستوران یکی از بهترین رستوران ‌های بانکوک محسوب می‌شود، فضای داخلی این رستوران بسیار زیبا می‌باشد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که به این رستوران می‌روند از زیبایی‌های این رستوران تعجب می‌کنند و به شدت به این رستوران علاقه مند می‌شوند.

اگر به دنبال رستورانی می‌باشید که آن رستوران فضای عاشقانه و دونفره‌ای داشته باشد می‌توانید این رستوران را امتحان کنید. این رستوران علاوه بر غذاهای عالی که دارد فضای بسیار زیبایی دارد و به همین دلیل رفتن به آنجا نوعی تفریح برای شما محسوب می‌شود.

به طور کلی رفتن به این رستوران‌ها در تایم ناهار و شام می‌باشد و شما می‌توانید بعد از گشت و گذار در شهر و انجام خریدهایتان، برای صرف غذا به این رستوران‌ها بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code