معرفی کامل جاذبه های گردشگری بانکوک سری اول

معرفی کامل جاذبه های گردشگری بانکوک سری اول

جاذبه های گردشگری بانکوک به عنوان بهترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری موجود در کشور تایلند به حساب می آید. بانکوک به عنوان یکی از مهمترین شهرهای تایلند چیزی در حدود ۹ میلیون جمعیت داشته و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهرهای موجود در کل دنیا نیز به حساب می آید. از جمله مهمترین ویژگی های شهر بانکوک، گرمای زیاد، زندگی پرجنب و جوش و ترافیک های سنگین می باشد.

شهر بانکوک به عنوان یکی از مهمترین شهرهای موجود در قاره آسیا بوده و در آن قصرها و معابد بسیار زیادی دیده می شود که تمامی آنها به عنوان جاذبه های گردشگری بانکوک به حساب می آیند. ما در این مقاله قصد داریم یکسری از جاذبه‌های گردشگری بانکوک را به شما معرفی نماییم پس با ما همراه باشید:

معرفی جاذبه های گردشگری بانکوک

شهر بانکوک ایستگاهی مهم برای رفتن به مناطق دیگر موجود در کشور تایلند نیز به حساب می آید. در صورتی که بخواهید به شهر های دیگر موجود در تایلند مانند کوه ساموئی،  چیانگ مای و غیره بروید حتما باید به شهر بانکوک سفر کنید. همچنین می توان از جاذبه های گردشگری موجود در آیوتایا و غیره با استفاده از قطار و یا اتوبوس با پرداخت هزینه کم دیدن نمایید.

با توجه به ترافیک بسیار سنگینی که در شهر بانکوک وجود دارد به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که قصد تماشای جاذبه ‌های گردشگری بانکوک را داشته و می خواهید اوقاتی خوش را برای خود رقم بزنید بهتر است برای جابجایی و نقل مکان از وسایلی مانند قطار هوایی مترو و یا توک توک یا همان موتور سه چرخه استفاده کنید و ترجیحا از وسایل نقلیه ای مانند اتومبیل استفاده نکنید، چرا که به دلیل ترافیک سنگین موجود در بانکوک وقت شما تلف شده و بیشتر وقت شما در ترافیک سپری می گردد.

بازار شناور یا سیار

یکی از بهترین جاذبه های بانکوک بازار سیاه یا شناور می باشد که شما عزیزان می توانید برای دیدن این مکان زیبا یک تور به مقصد دامنو سادوک  تهیه کرده و از بازار سیار به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری بانکوک که یک بازار شناور بر روی آب شناخته شده و چیزی در حدود یک و نیم ساعت از بانکوک فاصله دارد دیدن نمایید. بازار سیاه یا شناور بانکوک به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری بانکوک تا حدی مشهور می باشد، که لقب ونیز شرق را به خود اختصاص داده است.

بازار سیار یکی از بهترین جاذبه های گردشگری بانکوک

اما در این بازار بهتر است مواظب باشد که دچار تله های توریستی نشوید. در بازار سیار می توانید به امتحان کردن انواع میوه ها و غذاهای تازه و همچنین ارتباط با مردم مختلف موجود در این بازار بپردازید.

برای این بازار تورهای مختلف وجود دارد اما پیشنهاد ما به شما این است که یک تور روزانه به مدت ۶ تهیه کنید و در طی این تور بتوانید تمامی قسمت های موجود در بازار سیار به عنوان یکی از جاذبه های بانکوک دیدن کرده و نهایت لذت را ببرید. با این تور روزانه شما از دم به هتل خود وارد وسایل نقلیه شده و با قیمت بسیار کم و امکانات سرمایشی هوا شما می توانید تمامی مناطق موجود در بازار شناور را گشته و از زیبایی های موجود در این منطقه نهایت لذت را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code