لوکس ترین و بهترین هتل های ساحلی ترکیه کدامند؟

ترکیه

کشور ترکیه به دلیل قرار گیری مابین قاره‌های آسیا و اروپا از لحاظ اقتصادی رشد چشمگیری داشته است از این روز همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند این کشور به دلیل نزدیکی به دریای مدیترانه  هتل‌های ساحلی فراوانی را در خود جای داده است  و همواره گردشگران زیادی از کشورهای مختلف به خصوص ایران جهت تجربه‌ی یک سفر ساحلی به این کشور سفر می‌کنند. در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین هتل های ساحلی ترکیه را معرفی نماییم.

بهترین هتل‌ های ساحلی ترکیه:

اگر بخواهیم لیستی از این هتل‌ها ارائه دهیم یک لیست بلند و بالا خواهیم داشت. ولی در این قسمت به معرفی چند نمونه از بهترین هتل های ساحلی خواهیم پرداخت.

1- هتل هیلتون دالامان:

هتل هیلتون دالامان در ترکیه

این هتل زیبا بیشتر بر روی ارائه خدمات آبی تمرکز داشته و دارای  10 استخر سرپوشیده و سرباز و بسیاری از فعالیت‌های آبی می‌باشد. یکی دیگر از امتیازات این هتل وجود تعداد زیادی رستوران و کافه در آن است که انتخاب را برای گردشگران دشوار خواهد کرد.

2- هتل تایتانیک بیچ لارا:

هتل تایتانیک در ترکیه

یکی از هتل های بسیار خاص و متفاوت است که در آنتالیا قرار دارد. این هتل از معماری متفاوت برخوردار است و همانند کشتی تایتانیک ساخته شده است و بسیار مجلل و لوکس بوده و برای کودکان نیز کلاب خاص دارد که می‌توانند به فعالیت‌هایی چون ورزش و سرگرمی در آن بپردازند. غروب زیبای دریای مدیترانه را می‌توانید در کنار سواحل این هتل ببینید. هتل تایتانیک به دلیل ارائه‌ی سرویس و خدمات عالی توانسته برنده جوایز مختلف و فراوان در طول زمان فعالیت خود شود.

3- هتل کلاب ساحلی بلکیکز:

هتل کلاب ساحلی بلکیکز

یکی از زیبایی های این هتل چراغ‌های مختلف رنگی است که تداعی کننده‌ی رنگین کمان زیبا در شب‌های این هتل می‌باشند. مناظر زیبای دیگری مانند کوه و باغ‌های سرسبز در اطراف این هتل وجود دارد که دل‌پذیر بودن این هتل را چند برابر می‌کند.

4-هتل سلطنتی اژدها:

هتل های ساحلی ترکیه هتل اژدها

یکی از هتل های خاص که شاید گردشگران را متحیر کند هتلی با نمای چینی در این کشور است. در معماری این هتل از نماهای سنتی چینی و اژدها استفاده شده است که تداعی کننده کاخ‌های سلطنتی کشور چین می‌باشد. در این هتل امکانات مناسبی مانند بالگن‌های رو به ساحل و سالن‌های مختلفی جهت سرگرمی در نظر گرفته شده است.

سخن پایانی:

در این مقاله درباره‌ی 4 هتل ساحلی از بهترین هتل های ترکیه صحبت نمودیم ولی هتل‌های مناسب و زیبای زیادی در این کشور وجود دارند که موجب ایجاد لحظات خوب و به یاد ماندنی برای مسافران و گردشگران خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 × 1 =